Перед тим як вішати гардину, потрібно врахувати, з чого саме зроблена стеля і стіни. Від цього залежить вибір карниза і способу його кріплення.

Тафта є тканиною високого класу і, як правило, зіткана з шовку. Тафта часто використовується в виготовленні штор, бальних і весільних суконь. Вона завжди була фаворитом серед більшості багатих людей в світі.

Щоб визначити кількість матеріалу для пошиття віконних штор, немає необхідності звертатися до професійного заміряє.

Для замірів слід користуватися сталевою рулеткою, а не сантиметром, оскільки вона довша і дозволяє зняти більш точні вимірювання.

Штора - віконна завіса, що захищає приміщення від зовнішніх впливів, а також грає декоративну роль. Штори можуть підніматися вгору або розсуватися в сторони. Вони бувають двох видів:

Роллайт - штори, розроблені спеціально для пластикових вікон. Такі касетні жалюзі перетворять будь-яке приміщення. Роллайт прекрасно виглядатимуть на звичайних і мансардних вікнах.

Найчастіше саме пожежна безпека стає основною вимогою, яке пред'являються до складських, промислових, виробничих об'єктів. Якщо на об'єкті виникла пожежа, то основним завданням стає локалізація вогню і прагнення всіма силами уникнути жертв. Найкращий варіант вирішення подібних завдань - протипожежні штори.

Фотодрук сама по собі відома вже відносно давно. У декоруванні одягу цей вид нанесення малюнка користується заслуженою популярністю.

Але з початком широкого використання рулонних штор фотодрук на полотні рулонної штори засяяла в новому світлі.

Дуже модно в наш час драпірування вікон. Сучасні дизайнери про це знаю практично все. Відрізняються римські штори тим, що вони піднімаються, завдяки шнурах. Вони простягаються через кільця і ​​мають однакові інтервали.

Роблячи ремонт, не можна залишати без уваги дрібних деталей, таких як ручки, розетки, плінтуси і, звичайно ж, карнизи, від яких залежить практичне оформлення вікна.