Декорування вікна з використанням рулонних штор - це спосіб додати інтер'єру приміщення особливі ненав'язливість і легкість. Поєднання рулонних штор з класичними дозволяє домогтися ефекту гармонії і при необхідності навіть контрастності.

Підбирати штори потрібно за принципом парності, тобто зі схожим малюнком або кольором, але різні за щільністю тканини. Припустимо поєднання різних за кольором і фактурою штор, у випадках, коли необхідно домогтися контрастності.

Так, наприклад, широко використовувані сьогодні французькі штори відмінно поєднуються з рулонними, створюючи досить незвичайний і чудовий дует.

Щоб трохи освіжити інтер'єр в приміщенні зовсім необов'язково робити ремонт і купувати нові меблі. Вдале поєднання рулонних і класичних штор допоможе перетворити приміщення, зробити його більш святковим і ошатним. Сьогодні наймоднішими квітами вважаються червоно-помаранчевий, жовтий і фіолетовий. Їх можна використовувати, працюючи над перетворенням інтер'єру за допомогою рулонних штор.

Якщо поєднання рулонних і класичних штор здається вам сумнівним, зупиніться на перших, так як саме вони надають приміщенню особливі шарм і стиль.