Кожна господиня, напевно, мріє про шторах, які не потрібно буде міняти. Насправді ж вибрати матеріал, який стійко витримає не один рік експлуатації, залишаючись як і раніше ефектними, непросто. Тому, на сьогоднішній день оптимальний варіант - це штори на замовлення на люверсах, які не тільки практичні, але і економічні. Завдяки люверс вироби зберігають привабливий зовнішній вигляд, незважаючи на постійні задергіванія.

Словом, штори на люверсах під замовлення - це дійсно вигідно. Більш того, заощадити можна, якщо замовляти вироби за готовими зразками, знайти які не складе труднощів в тематичних журналах. Таким чином, можна буде скоротити витрати на послуги дизайнерів, які в цьому випадку не будуть потрібні.

Якщо правильно підійти до вирішення питання про замовлення, то клопітка і дорогий захід у підсумку можна перетворити в цікавий проект. Ви можете самі стати дизайнером на час, зробити необхідні заміри вікон, скласти завдання для майстрів пошиття штор. Всі ці дії допоможуть вам істотно заощадити і отримати дійсно якісні штори на люверсах - довговічні, стильні та практичні.