Дуже важливо, щоб в дитячій кімнаті буквально все, починаючи від меблів і закінчуючи елементами декору, було підібрано правильно. Адже це кімната, де малюк буде не тільки спати і грати, але і вчитися, дорослішати і розвиватися.

Відомо, що діти дуже люблять строкаті фарби, звертаючи на них більше уваги. Тому, якщо дизайн кімнати, наприклад, з якихось міркувань виконаний в нейтральних тонах, то штори необхідно буде вибрати яскраві, контрастні.

Вибираючи штори для дитячої кімнати, слід особливу увагу звернути і на тканину. Важливо, щоб вона була не дуже щільною, що не маркою і не притягувала пил. Тому портьєрні тканини, а також синтетичні, краще виключити відразу.

Що стосується відтінків, то вибирати можна як однотонні, так і декоровані штори з принтами казкових героїв, наприклад. Крім усього іншого для дитячої кімнати штори теж можна прикрашати химерними ламбрекенами і цікавими власниками з подхватами також у вигляді мультяшних героїв.

До речі, на думку психологів, у дитячій взимку повинні висіти одні штори, а влітку зовсім інші. Кожен з комплектів може бути прикрашений відповідно до пори року. Літні штори - квітами і метеликами, зимові - сніжинками та ялинкою.