Дизайн штор сьогодні - це особливе мистецтво. Підібрати відповідні для кожного приміщення штори самостійно сьогодні не так просто, навіть не дивлячись на величезний їх вибір в салонах.

Більш того, зробити це ще складніше, коли мова йде про шторах для нестандартних віконних прорізів. Часто салони штор не займаються виготовленням штор для еркера і навіть не бажають з цього приводу давати будь-які консультації. З одного боку може здатися, що дизайн неодмінно повинен бути пов'язаний з чимось незвичайним. На ділі ж все інакше.

Яка ж кімната стане найоптимальнішим варіантом для такого незвичайного приміщення і найголовніше, які штори підійдуть найбільш в кожній з ситуацій?

Відразу варто відзначити, що вітальня - це ідеальний варіант для кімнати з еркером. Правильний дизайн тут допоможе поекспериментувати з виступом, в процесі створення бажаного образу. Найбільш вдало в інтер'єрі виглядатимуть римські і японські штори.

Як варіант, також можна розглянути і дитячу в «еркерниє» приміщенні. У цьому випадку оптимальним рішенням стануть австрійські штори, завдяки яким можна буде створити ілюзію відособленості приміщення, захисту його від зовнішнього світу.