Штори - це досить потужний інструмент для зміни дизайну приміщення. За допомогою штор для кухні можна не тільки привнести туди гармонію і затишок, але і приховати невеликі дефекти. Так, наприклад, використовуючи відповідні штори, можна візуально збільшити приміщення або ж, навпаки, зменшити.

Такий дефект, як маленькі вікна легко виправити, знову ж за допомогою правильно підібраних штор. Підійдуть найпростіші штори з подхватами у вигляді стрічок, наприклад. До речі, відмінний варіант для кухні - це кілька комплектів штор, які можна змінювати в залежності від сезону і настрою, перетворюючи інтер'єр мало не кожен день.

Якщо у вас вдома кухня невеликих розмірів, оформлена в пастельних тонах, то не завадить трохи її збільшити за допомогою штор, підібраних в тон стін приміщення. В такому випадку штори будуть зливатися з кухонними стінами, візуально збільшуючи приміщення.

Що стосується виду штор, то, мабуть, можна використовувати будь-які, виключивши лише французькі через їх недостатню функціональності. Ефектно в кухнях виглядають австрійські, римські, англійські і рулонні штори.