Сьогодні для модного декорування житла використовується безліч стилів. Дотримуючись правил кожного з них, можна створити в житло дивну гармонію.

Важлива деталь в інтер'єрі будь-якого приміщення - це штори. Людям, схильним до креативного мислення, просто ідеально підійдуть штори, оформлені в стилі авангард. Безумовно, вироби, оформлені в цьому стилі, не зрівняються з класичними шторами, що характеризуються чіткістю ліній, або ж з пишними і помпезними шторами в стилі рококо.

Стиль авангард - це функціональність і повна свобода дій, що особливо імпонує сучасним і незалежним людям. Штори в стилі авангард відрізняються поєднанням фактур і незвичайних колірних рішень з використанням повітряних складок і розкішних портьєрних тканин.

Особливо гармонійно штори в стилі авангард виглядають в приміщеннях, де малюнок виробів дублюється на шпалерах стін або на меблевій оббивці. У той же час, самі штори як і раніше залишаються самостійними елементами дизайну. Тільки в таких випадках стає можливим з'єднання в єдиний ансамбль всіх предметів інтер'єру.