Що таке мансарда? Це найтепліше, затишне, наповнене романтикою місце в будинку. Штори для мансарди варто підбирати з особливою відповідальністю, беручи до уваги призначення приміщення. Дитяча це, спальня або навіть вітальня - штори повинні підкреслити створений стиль, ставши його логічним завершенням.

В першу чергу, підбираючи штори для мансарди, пам'ятайте про те, що в цьому приміщенні багато світла не буває, а значить, вкрай не рекомендується зловживати важкими темними портьєрні тканини для штор. Ідеальний варіант - використовувати легкі розсіюють світло штори з органзи ніжних тонів. Такі штори подарують приміщенню мансарди домашнє тепло.

Якщо вікна в приміщенні мансарди розташовані вертикально, то вибирати можна рулонні штори або спеціальні штори з власником, які допоможуть запобігти свисание тканин.

І на останок. Підбираючи штори для приміщення мансарди, не обмежуйтеся якимось одним їх видом. Не забувайте про те, що для мансард можна використовувати найрізноманітніші види штор, комбінуючи їх, декоруючи додатковими елементами. Головне - це почуття смаку і міри у всьому.