Перше, з чим необхідно буде визначитися - з типом тканини. Фактура, колір, щільність - з цього приводу можна проконсультуватися з продавцем, а можна доручити цю справу дизайнеру, в разі, якщо саме він буде займатися замовленням виробів.

Наступний момент - розмір штор. Перш, ніж замовляти штори, необхідно зробити виміри вікна, більш того, не зайвим буде надати дизайнерам фото інтер'єру приміщення для того, щоб вони знали в якому ключі їм працювати, створюючи вироби.

Як визначитися з вибором салону для штор - це наступний важливий момент. Не варто звертатися в той чи інший салон тільки тому, що рекламна кампанія їх побудована більш грамотно. Звертайте в першу чергу увагу на портфоліо дизайнерів і майстрів з пошиття салону - на штори, які обов'язково повинні демонструватися на вітрині, на відгуки клієнтів, на досвід роботи. Особливу увагу варто звертати на вибір тканин, фурнітури, якість пошиття готових, виставлених на загальний огляд виробів.

Як тільки відповідний салон буде обраний, важливо визначитися з видом, фасоном, моделлю штор: римські, французькі, японські - вибір за вами, головне, щоб вироби вписувалися в інтер'єр.