Правильне текстильне оформлення сцени - це завершальний акорд в дизайні інтер'єру залу для глядачів. Штори і завісу для сцени допомагає візуалізувати глядачам магію театру, відтворити в голові картини чарівного лицедійства.

Основне в оформленні штор для сцени - це елементи декору. Наприклад, часто використовуються ламбрекени, дивовижні гардини і так далі. Важливо розуміти, що штора не повинна відволікати від дійства, що розгортається на сцені, тому слід звернути увагу на тканину. Нехай це будуть тканини однотонні і неяскраві, в той же час урочисті і ошатні.

Важливу роль в оформленні сцени грає і драпірування портьєри. Незважаючи на велику вагу тканини і величезний її метраж, необхідно подбати про те, щоб візуально завісу здавався м'яким і якомога більш рухливим.

Безумовно, прикрашати сцену краще доручати професіоналам, так як не існує стандартних рішень. Як варіант, до речі, можна розглянути пошиття штор для сцени на замовлення за проектом дизайнера.

Сьогодні найбільш популярними шторами для сценічних майданчиків вважаються АРЗ, тобто антрактно-розсувний завісу, для створення якого використовуються дорогі і вишукані тканини.