Для того, щоб освіжити інтер'єр приміщення зовсім не обов'язково робити дорогий ремонт або купувати нові меблі. Просте рішення - це замовити новий тюль. Так, так легко і головне доступно. Про те, як вибирати тюль і піде мова в статті.

Безумовно, одне з основних умов - новий тюль повинен перегукуватися з інтер'єром кімнати, в чомусь його навіть доповнюючи. Так, наприклад, для приміщення в сільському стилі просто відмінно підійде ситцевий тюль з кумедними орнаментами. У кімнаті, інтер'єр якої виконаний в класичному стилі, буде добре виглядати масивний тюль, виготовлений з щільної тканини, а в приміщення з сучасним інтер'єром ідеально «впишеться» однотонні тюлі з легких тканин.

Сьогодні якихось особливих правил щодо оформлення вікна виключно з використанням тюлю в поєднанні з більш щільними фіранками немає. Багато обмежуються одним лише тюлем, який красиво закріплюється декоративної петлею, або ж тюлем, елегантно спадаючим з карниза до самої підлоги.

Що стосується малюнка на тюлі, то вибирати його можна в залежності знов-таки від інтер'єру. Це може бути тюль з яскравими малюнками, тюль в смужку або з абстракцією - варіантів дуже багато.

Прихильники мінімалізму можуть використовувати тюль, який відкривається не класичним способом, розсовуючи в протилежних напрямках, а «скочується» вгору, відмінно доповнюючи інтер'єр в будь-якій кімнаті.