Шовкові штори - це завжди красиво, оригінально і розкішно. Однак, не всім відомо, що шовк може бути різних видів. Про це докладніше.

Отже, шовк - це один з найдорожчих видів сировини. Шовкова нитка міцна і міцна і може зрівнятися навіть із сталевим дротом аналогічного діаметру. Однак, на відміну від тієї ж дроту, шовк набагато еластичнішою, тому з нього виготовляють розкішні тканини, в тому числі і для пошиття штор. Завдяки еластичності і гнучкості шовкової нитки, сьогодні доступні такі тканини, як газ, креп, оксамит, атлас і інші, її похідні.

«Дюпон» - особлива техніка, в процесі якої дві нитки поєднуються одна з одною «в накладку», в результаті утворюючи вузлики, красиво розміщені по поверхні полотна.

Ще один вид шовку - «дикий шовк» - тобто тканину, яка є імітує старовинні зразки «домотканого» техніки частіше натурального кольору. Фактура таких тканин ідентична фактурі натуральних полотен, наприклад, вовни, льону та інших.

Оксамит - одна з найбагатших тканин, часто використовуються для портьєр, пошитих в класичному стилі, має щільний вертикальний ворс на лицьовому боці (1-2 мм). Варіацією на тему оксамиту можна назвати плюш, який являє собою той же оксамит, але з більш високим ворсом.