Камін в будинку - це символ тепла і затишку. Камінна кімната має для комфортного відпочинку, як на самоті, так і в компанії друзів. Тому, дуже важливо підійти до оформлення камінної кімнати з особливим трепетом та увагою. Важливою є кожна деталь, аж до штор, про яких і піде мова в нашій статті.

Звичайно ж, займаючись оформленням дизайну інтер'єру камінної кімнати, слід брати до уваги такий факт, як безпека в приміщенні. Саме тому ті ж штори для камінної зали повинні бути виготовлені з тканини з протипожежної просоченням, яка виключить ймовірність їх загоряння.

Оптимальний варіант - вибрати класичні штори для камінної зали, декоровані пензликами або подхватами. Але, так чи інакше, слід в першу чергу брати до уваги форму вікна, його ширину і висоту. Коли вікна великі і пропускають до зали досить багато світла, можна використовувати портьєрні тканини для штор, а також стильний ламбрекен.

Що стосується відтінків, то для камінної кімнати добре підійдуть штори світлих тонів. Тканини кольору слонової кістки, світло-сірі або ж кави з молоком виглядають благородно і стильно. Звичайно ж, вибираючи тканини для штор в камінний зал, слід враховувати, в якій колірній палітрі оформлено приміщення. Виходячи із загального тонального рішення, можна пом'якшувати або перебільшувати тони меблів відтінками штор.