Найбільш популярні аксесуари для штор - підхвати, що дозволяють красиво укласти полотнища штор.

На сьогоднішній день існує величезна кількість підхватів. Один з найпоширеніших видів - готові позументні підхоплення, виготовлені як з різнокольорових, так і однотонних матеріалів. Найчастіше вони складаються з переплетених шнурків, смуг тканини, можуть бути прикрашені китицями, помпонами, бахромою. Є й більш оригінальні, для виготовлення їх використовуються дрібні черепашки, різноманітні волокна, декоративні цвяхи.

Закріплюють підхоплення за допомогою дерев'яних або пластикових кілець, перлин і т.д. Декоративні підхоплення закріплюють на декоративної розетки, що прикріплюється до стіни перед шторою. Розетки також можуть бути виконані і найрізноманітніших матеріалів - дерева, латуні, золотистого металу.

Ще один красивий аксесуар для оформлення полотнищ штор - кисті. Вони здатні перетворити навіть найпростіші штори, зробити їх стильними та оригінальними. Кисті привнесуть в інтер'єр кімнати аристократизм і класичний шарм.

Бахрома - один з найбільш широко використовуваних вже багато років видів обробки штор. З її допомогою можна швидко і легко надати самим звичайним шторам новий, привабливий вигляд. На сьогоднішній день існує декілька варіантів бахроми - кручена, з пензликами, у вигляді тасьми і т.д.