Найбільш простим способом вибору штор є виклик дизайнера, який підбере найкращий варіант оформлення ваших вікон. Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам зробити ваш будинок красивим і затишним.

Роль штор в інтер'єрі

Отже, ви нарешті закінчили ремонт, купили красиву нові меблі, прикрасили кімнату всілякими декоративними елементами, але вікна все ще залишаються порожніми. Правда ж чогось не вистачає? Відчувається відчуття дисгармонії простору. Саме тому підбирати штори слід дуже уважно. Відвідати перший-ліпший магазин штор СПб і купити що-небудь подешевше - це не вихід. Адже крім своєї декоративної функції штори ще й захищають кімнату від ультрафіолетових променів і небажаних поглядів ззовні.

Штори на вікнах можуть не тільки доповнити загальний дизайн квартири, але і вигідно підкреслити оригінальний смак і стиль господарів. При підборі віконного комплекту ви можете проявити свої дизайнерські таланти, використовуючи свої особисті ідеї оформлення. При необхідності, ви зможете переглянути готові варіанти штор, фото яких розташовані на нашому сайті.

Штори в вітальні

Штори у вітальні можуть відповідати самим різним стилям - від класичних важких штор-портьєр до штор, виконаних в модному в наш час стилі «хай-тек». За допомогою оригінального дизайну штор приміщенню можна надати затишок або урочистість, візуально зменшити обсяг за рахунок темного кольору або збільшити висоту світлими вертикальними смужками. Штори на вікна у вітальні повинні гармоніювати з шпалерами, оббивкою меблів і кольором підлогового покриття.

Штори в спальні

Штори для спальні повинні в першу чергу бути максимально функціональними - тобто, відгороджувати кімнату від поглядів сторонніх спостерігачів і вуличного освітлення, а також створювати атмосферу гармонії і захищеності. Для спальні стоїть свій вибір зупинити на шторах і портьєрах, які, як правило, створюють з светонепроніцаемих тканин. Кольори краще вибирати спокійні, пастельні, які сприятимуть відпочинку і приємного сну.

Штори на кухні і в їдальні

Підбираючи штори на кухню або в їдальню, слід подбати про те, щоб вони підтримували загальну концепцію оформлення кімнати і були максимально естетичними. Можливо, саме до вашого приміщення чудово підійдуть штори на люверсах, петлях або зав'язках.

Їдальня - це особливе місце для прийняття їжі, яке найчастіше межує з кухнею, а тому вибір штор для цих двох приміщень просто зобов'язаний поєднуватися між собою. Наприклад, встановивши штори на люверсах в їдальні, подбайте про встановлення штор в такому ж стилі і на кухні. Тканини для кухні та їдальні не повинні бути темними або важкими. Бажано для штор вибирати матеріали, які не підтримують горіння.

Штори в дитячій

Для дитячої надзвичайно важливо, щоб на шторах було щось, що привертає увагу - невеликі яскраві малюнки або навіть цілі сюжети. Це дуже корисно для концентрації уваги і розвитку уяви.