Працюючи над створенням дизайну інтер'єру в будинку, особливу увагу слід звернути на вікна, які є не тільки джерелом світла, але і важливою деталлю самого інтер'єру. Мода на штори - традиційна прикраса вікон, мінлива. Сьогодні, наприклад, актуальні шовкові штори, а завтра пальма першості переходить до атласним завісою.

Останнім часом особливою популярністю користуються штори-плісе - оригінальне рішення для міської квартири. Зовні і по функціоналу такі штори багато в чому схожі з жалюзі. Але конструкція їх простіша - каркас і натягнута на нього плісирована тканина.

Плісировані фіранки естетичні і по-домашньому затишні, при цьому відкривають широкі можливості для управління потоком світла в кімнаті за допомогою електричного приводу. Саме тому їм віддають перевагу ті, хто не наважувався використовувати в дизайні затишній міської квартири жалюзі, вважаючи їх надто діловими.

Тканина для штор-плісе стійка до пилу, не вигоряє на сонці. Сама конструкція проста в управлінні, легко складається і розкладається. Навіть після тривалого терміну експлуатації завіси-плісе зберігають презентабельний зовнішній вигляд, надійно захищаючи кімнату від попадання прямих сонячних променів.