Дизайн та пошиття штор - сьогодні досить затребувана послуга в області створення інтер'єрів. Велике розмаїття оздоблювальних матеріалів, асортименту карнизів, аксесуарів, меблів, тканин для штор неухильно зростає.

У декорі вікна виникають нові тенденції, відбувається змішування сучасних і класичних елементів штор. Дизайнер по шторам повинен завжди бути в курсі модних тенденцій з декорування вікна, знати і вміти чудово поєднувати різноманітні стилі. Адже дизайнерські елітні штори - не обов'язково дорогі. Шиття штор категорії люкс обов'язково передбачає роботу дизайнера, здатного запропонувати нестандартні і модні штори.

Основні складові замовлення

Перед оформленням замовлення штор в салоні, потрібно попередньо визначитися з функцією майбутніх штор. Залежно від того, для якого приміщення замовляється шиття штор, підбирається тканину, яка використовується на їх виготовлення і фасон. Легше підібрати модель штор після визначення їх функції.

Важливу роль в дизайні штор грають тканини - досить часто модна і красива тканина здатна задати тон всій моделі і інтер'єру. Наприклад, щоб зшити штори прості і прямі, можна використовуючи тканину, що має великий і яскравий малюнок. В такому випадку, тканину і буде яскравим акцентом.

Гардини, фіранки, штори - це основні елементи декору вікна. Незалежно від стилю інтер'єру, штори - досить важлива деталь, яка надає кімнаті особливу гармонію і завершений вигляд. Наприклад, для інтер'єрів, виконаних в стилі хай-тек або мінімалізм, краще пошити штори, прямо висять без використання будь-яких додаткових елементів.

Досить популярні сьогодні і римські штори, завдяки їх геометричність. Їх можна використовувати в поєднанні з щільними портьєрами або прямо висить тюлем. Шиття штор в японському стилі підійде для мінімалістських інтер'єрів.

Залежність від інтер'єру

При плануванні декору для вікон необхідно продумати багато деталей, так як штори повинні бути функціональними, красивими і гармоніювати з загальним стилем кімнати. Наприклад, для класичного інтер'єру прекрасно підійде французька штора. Вона відрізняється помпезністю, підкресленою розкішшю. Особлива привабливість таких штор полягає в безладності великого числа складок і легкої недбалості. У французьких шторах тканину збирається хвилеподібними складками. Щоб пошити штори, можна вибрати легкі повітряні тюлеві тканини і досить щільне важке полотно. Але, при цьому тканина повинна бути еластичною, щоб драпірування могла лягати м'якими, плавними складками.

На противагу французьким шторам, римські, які практично не мають обмежень при виборі тканин, використовуваних для шиття штор. Римська штора - це рівне полотно тканини, яке розділене на рівні секції. Подібні штори досить зручні для будь-якої кімнати.

Різновидом римської штори є австрійська, але вона має плавні і більш м'які форми. Для того щоб зшити штори вибирають найбільш пластичні тканини, які легко драпіруються. Завдяки м'яким складкам, ці штори прекрасно і гармонійно виглядатимуть з різними оборками та бахромою.

Наші пропозиції

У "Студії штор Олени Лавренюк» ви знайдете різноманіття моделей і великий вибір різних тканин для штор. Наші дизайнери порадять найбільш правильні рішення і оптимальні варіанти тканин для обраних моделей, допоможуть підібрати до штор аксесуари: кисті, кліпси... А професійні майстри зможуть якісно і швидко зшити штори, згідно з вашими індивідуальними проектами.