Сьогодні покривала користуються достатньою популярністю в оформленні дизайну інтер'єру приміщення. Їх використовують для декорування м'яких меблів, ліжок. При цьому, мало хто замислювався про те, як виробляються покривала.

Деякі виробники виготовляють покривала методом термостежкі, в процесі якого створюються полотна без використання ниток. Тканина скріплюється термічним способом із шаром утеплювача, в результаті чого на лицьовій стороні з'являється тиснений малюнок.

Також покривала можуть бути без підкладки з чистої бавовни, з елітних тканин, хутра або клаптиків.

Досить часто використовуються сьогодні покривала з бахромою, особливо доречні в інтер'єрах, оформлених в класичному стилі. Хутряні покривала були, є і будуть в моді завжди, так як вони виглядають розкішно і стильно, при цьому легкі і теплі. Природно, що сьогодні реалізуються покривала, як з натурального, так і зі штучного хутра.

Покривала з клаптів особливо в ціні, так як це, як правило, ручна робота. Шити в домашніх умовах такі покривала нескладно, більш того, обійдуться вони в кінцевому підсумку на порядок дешевше готових, не уступаючи їм при цьому в оригінальності.