Подумати тільки, але уві сні людина, виявляється, проводить майже половину всієї свій життя.

При цьому про подушці - важливому і незамінний компонент здорового сну мало хто замислюється. Насправді вибору і замовлення подушки варто приділити особливу увагу, якщо, звичайно, ви за ефективний і приємний нічний відпочинок, коли хребет знаходиться в максимально зручному положенні.

Безумовно, головна умова для подушки - вона повинна підтримувати шийний відділ хребта і голову, тим самим даючи можливість верхній частині тіла повністю розслабитися. Крім того, вибираючи і замовляючи подушку, необхідно враховувати ширину плечей людини, який буде на ній спати. Чим ширше плечі, тим, відповідно повинна бути вище подушка.

Брати до уваги слід і положення, в якому людина найчастіше спить. Якщо це положення на спині, то, звичайно, краще за все замовляти пошиття низькою подушки. Важливий фактор - жорсткість матраца. Чим м'якше матрац, тим нижче повинна бути подушка, відповідно, чим жорсткіше - чим вище.

Необхідно також звернути увагу на наповнювач подушки, її форму і розміри, вибираючи для себе найбільш оптимальний варіант.