Кожен ремонт в квартирі, як правило, закінчується підбором нових меблів і, звичайно ж, штор.

При цьому, незважаючи на різноманітність фасонів і асортимент тканин, велика частина людей вважають за краще використовувати штори за прямим призначенням - для захисту будинку від зайвих поглядів з вулиці або попадання сонячних променів в приміщення. Для створення інтимної обстановки вироби використовуються значно рідше.

Частково штори також виконують функцію своєрідних грязеуловителей в мегаполісах, так як влітку ми, так чи інакше, відкриваємо вікна і в приміщення потрапляє разом в пилом велика кількість інших речовин.

У зимовий період штори призначені для захисту від холоду, який проникає в будинок від замерзаючих стекол, а також перешкоджають утворенню протягів, яких не уникнути, якщо у вікнах є щілини.

Однак, останнім часом величезна кількість програм про ремонт на екранах телевізорів стало причиною того, що штори люди часто стали використовувати ще для декору прорізів, збільшуючи приміщення візуально, надаючи йому особливого затишку. Крім того за допомогою штор багато хто намагається замаскувати кондиціонер і всілякі архітектурні дефекти.

Купуючи штори, важливо зуміти знайти компроміс між декоративною навантаженням виробів і функціональною.