Прикраси вікна в кухні, з одного боку, не мають особливої ​​функціональності, а з іншого - допомагають надати цілісність інтер'єру кімнати, витримати єдиний стиль в оформленні. Тому, використовуючи при оформленні кухні драпірування з ламбрекеном, варто враховувати кілька простих правил.

При виборі тканини варто враховувати не тільки її текстуру, колір, а й властивості. Для кухонних вікон актуальні наступні якості:

  • безперешкодний рух повітря;
  • простота догляду;
  • достатня світлопроникність.

Найкраще зупинити свій вибір на натуральних тканинах - ситець, льон, віскоза, бавовна світлих відтінків, що передаватимуть відчуття свіжості і чистоти. Для прикраси ламбрекену можна використовувати додаткові елементи - тасьму, кольорові шнури, стрічкові обробки, добре поєднуються з дерев'яними кухонними меблями. Оригінальний варіант прикраси кухні - яскраві, «театральні» варіанти, при виготовленні яких використовується тканина, що кардинально відрізняється від полотнищ. А можна використовувати і простий тюль (кольоровий або звичайний).

У кухні ламбрекен з великою кількістю складок, оскільки такий елемент декору буде важко піддаватися чищенню. Найкраще зупинитися на плоскому варіанті, що добре поєднується зі всілякими тюлямі. Його окрасою може стати кромка довільної форми, що буде добре поєднуватися із загальним інтер'єром кімнати.