Ми вже встигли звикнути до того, що штори, як елемент декору, можна зустріти не тільки в квартирах, кафе, актових залах, але і в транспорті.

Новинки в світі штор з'являються регулярно. Так, наприклад, зовсім недавно в світі штор з'явилася така новинка, як штори для спортзалу. Вдало підібрані такі штори стануть відмінним початком для проведення успішних і ефективних тренувань у спортзалі.

Штори, що використовуються для оформлення спортивного залу, в першу чергу повинні максимально вигідно підкреслювати інтер'єр. Можна для цього використовувати легкі штори або штори світлих відтінків.

Для спортивних залів штори підбирають з особливою ретельністю. Занадто плавних і гнучких ліній краще уникати, так як вони не сприятимуть створенню настрою для інтенсивних тренувань, навпаки, маючи в своєму розпорядженні до розслаблення. Тому, для спортзалу найкраще використовувати штори в стилі мінімалізм з найпростішими прямими лініями. Уникати слід і рулонних штор.

Що стосується колірного рішення штор, то тут все залежить від загального психологічного клімату в залі. Сьогодні психологи провели аналіз квітів, які допомагають впливати на мотивацію до результату. Так, наприклад, коричневий колір в поєднанні з білим дасть відчуття затишку і комфорту, тоді, як помаранчевий здатний мотивувати активну фізичну діяльність.

Пам'ятайте, що правильно підібрані штори для спортзалу стануть не тільки справжнім його прикрасою, але і допоможуть досягти справжніх успіхів в тренуваннях!