Штори - це унікальний і багатофункціональний предмет інтер'єру. Завдяки ним можна не тільки прикрасити віконні прорізи, а й розділити кімнату на частини, використовуючи штори в якості перегородок, що особливо актуально, коли мова йде про квартирах-студіях.

Про те, як правильно підібрати штори для оформлення холу в квартирі-студії, ми і поговоримо.

Отже, перше, на що слід звернути увагу - це на тканину. По-перше, штори для холу не повинні бути виготовлені з дуже важкою і щільної тканини. По-друге, вибираючи штори для оформлення холу, необхідно враховувати, що готові вироби не повинні перешкоджати попаданню світла в кімнату. Ідеально, коли штори тільки трохи заступають світло, витончено і стильно обрамляючи віконний отвір. І, по-третє, беручи до уваги той факт, що хол - просторе приміщення, не переобтяжене меблями, сміливо можна експериментувати з орнаментами штор, не забуваючи, втім, про те, що вони повинні гармоніювати з основними предметами інтер'єру.

І, звичайно ж, важливо пам'ятати про дверних отворах, які можна стильно задрапірувати вишуканими портьєрами. Така деталь привнесе в дизайн інтер'єру особливий шик.

Оформіть замовлення на дизайн штор в нашій фірмі!