Кабінет начальника - особливе місце в кожній компанії. І не тільки тому, що саме туди викликають на «килим» співробітників, саме там вирішуються найважливіші виробничі питання і т.д.

Насправді інтер'єр кабінету начальника, як ні що інше красномовно розповідає про смаки, звички і статус власника. Саме тому вибір штор для кабінету керівника - це дуже відповідальна справа, до якого необхідно підходити з максимальною серйозністю.

Вікна - це перше, на що ми звертаємо увагу при вході в нове приміщення. Вони є своєрідним центром інтер'єру. Саме тому для того, щоб заразити відвідувача позитивною енергетикою необхідно з порога привернути його увагу ексклюзивними ідеально підкреслюють загальний настрій інтер'єру кабінету шторами.

Багато хто вважає, що ідеальним варіантом для кабінету є жалюзі. Але це не так. Адже у свідомості більшості навіть найдорожчі жалюзі зв'язуються з казенними приміщеннями і роблять кабінет холодним і незатишним. Тому при оформленні кабінету керівника все ж краще вибрати штори. Вибирати при цьому потрібно нейтральні відтінки і фактури. Тюль для кабінету також допоможе зробити приміщення більш затишним.

При розробці дизайну штор для кабінету не забувайте про наше ательє штор в Києві!