У створенні оригінального стилю, гармонії між лінією штори і фіранки, в максимальному пом'якшенні обриси форм вікна немає нічого складного. Для цього можна використовувати, як австрійські штори з красивими вигинами і складками, так і штори з рюшами.

Штори, оброблені рюшами, - це оригінальне і миле прикраса для вікон в будь-якій кімнаті. Завдяки м'яким лініям таких виробів можна домогтися створення неповторного образу, починаючи від романтичного з мереживними шторами і закінчуючи неординарними шовковими гірляндами.

По суті, штори з рюшами - це ті ж традиційні фіранки, тільки зібрані в складки за допомогою тасьми. Позаду штори розміщуються вертикальні ряди шнурів, завдяки яким їх можна піднімати і опускати. Простежити відмінності між шторами з фестонами і австрійськими шторами досить просто. Штора з фестонами завжди має прісборенний вид, тоді, як австрійська штора має більш пишний вигляд в піднесеному стані.

Рюшами, в цілому, можна прикрасити будь-які штори, зокрема австрійські штори з таким видом збірки виглядати будуть ошатно і затишно і стануть прикрасою вікна в будь-якому приміщенні!