Під шторами «Рукав єпископа» маються на увазі штори з напусками, які зовні дуже схожі з рукавом єпископа.

Такі штори виглядають урочисто і гармонійно виписуються в дизайн будь-якого інтер'єру. Щоб створити незвичайну форму таких штор, необхідно міцно скрутити тканину штори, після чого зробити напуск над зав'язками, використовуваними для кріплення.

Для того, щоб створені штучним шляхом напуски виглядали більш об'ємними, необхідно використовувати для їх наповнення легкий матеріал або папірусова папір.

Тканина для створення таких штор вибирати слід дуже уважно. Так, наприклад, прозорий і невагомий шовк додасть таким шторам ефект легкості і «струящесті», тоді, як штори з важких тканин матимуть більш об'ємний вид. Також об'ємності можна додати, якщо для пошиття штор використовувати підкладку або будь-якої наповнювач.

Вплинути на зміну зовнішнього вигляду штор можна також, використовуючи всілякі зав'язки, технічні стрічки, навмисно залучаючи до них увагу. Щоб приховати зав'язки, краще використовувати однотонні кольори.

Фіксуються штори «Рукав Єпископа» на карнизі, тому пересувати їх не вийде. Відмінний варіант - поєднання штор з рулонними або римськими, а також з портьєрами і жалюзі.