Штори в дитячому саду перш за все повинні сприяти створенню сприятливої ​​обстановки в приміщенні, де дітям повинно бути комфортно і затишно, як вдома. Так, наприклад, в залі і на сцені можна повісити класичні штори з ламбрекенами, а на вікна в групах - з гардинами.

Штори в загальній ігровій кімнаті не повинні бути занадто яскравими, в той же час, бажано, щоб вони були трохи «дитячими» і цікавими. Тканини краще підбирати, які гармоніюють з меблями в приміщенні, не обмежуючи вибір щодо палітри, вишивки, аплікацій та візерунків.

Дітям особливо подобається, коли на шторах присутні невеликі малюнки, на яких можна загострювати увагу, крім того, такі ілюстрації стануть корисними для розвитку їх уяви і вміння концентрувати увагу.

Для штор в дитячий садок можна вибирати натуральні тканини, такі, як льон або бавовна . Головне, уникати використання важких тканин, які може не витримати карниз.

Окремо варто сказати по шторах для спальні в дитячому саду. Головна умова для таких виробів - здатність їх до створення «сонної» атмосфери в приміщенні. Можна зупинити вибір на рулонних шторах, які логічно буде «розбавити» портьєрами з боків вікон.