Всі, кому пощастило стати власниками заміського будинку або ділянки землі, де планується будівництво будинку, стикаються з питаннями, щодо планування будівель на ділянці. Крім будинку - це, звичайно ж, зона відпочинку, де необхідно буде розмістити альтанку, шезлонги, красиву садові меблі. Про те, які штори найкраще підходять для вуличної альтанки, і піде мова нижче.

Альтанка - це не тільки гарний елемент декору, але ще і дуже функціональний спорудження. Влітку в альтанці можна сховатися від сонця, а навесні і восени від поривів вітру і дощу. Що стосується штор, то оптимальний варіант - це прозорі штори, які не тільки невагомою стіною стануть на захист від негоди, але ще і прикрасять собою альтанку, зроблять її більш затишною і навіть романтичною.

Штори для веранди або альтанки найчастіше виготовляють з тканин ПВХ і з прозорих легких тканин. Штори з ПВХ сприяють створенню рятівної тіні в спекотний день, дозволяючи насолоджуватися повноцінним відпочинком в альтанці. Такі штори підійдуть насамперед тим, хто на перше місце ставить комфорт. Другий тип штор - з прозорих тканин - варіант для людей, які бажають насолоджуватися навколишнім ландшафтом під час відпочинку.