Дизайнери дуже часто використовують різні аксесуари, щоб підкреслити індивідуальний стиль інтер'єру. Квіти з тканини - найбільш часто зустрічається аксесуар в романтичному інтер'єрі. Вони здатні створити деяку урочистість обстановки, і в той же час привносять ніжне чарівність. Штори, завіси, дивани, подушки, прикрашені текстильними квітами, придбають зовсім новий вид, причому такий декор ніколи не буде виглядати занадто вигадливим.

На сьогоднішній день дизайнерами з текстилю створено чимало колекцій готових квітів з тканини, які можуть як кріпитися на магнітах, так і пришивати на полотнища. Безсумнівно, найкращий варіант - замовляти виготовлення подібних аксесуарів при покупці штор.

В першу чергу через те, що для їх створення буде використовуватися ідентична тканину, що і для полотнищ. По-друге, на даний момент існує не один десяток технологій створення прикрас, і дизайнер підбере найбільш підходящу до вибраного інтер'єру. При створенні текстильних квітів використовується тільки якісний матеріал, що дозволяє виробам зберігати первісний вигляд протягом довгих років. Аксесуари можна чистити, прати, вони не втратять своєї форми і яскравості кольору.