Не всі пам'ятають про те, що за допомогою тактильних відчуттів можна домогтися появи абсолютно несподіваних приємних емоцій. Цікаві ідеї по текстильному оформленню приміщення допоможуть зробити його більш затишним.

Головний дизайнерський прийом - це оформлення кімнати в одному стилі. Все, починаючи від дизайну штор і закінчуючи оббивкою меблів і скатертинами має бути виконано в єдиному стилі.

Любителям вишуканості і експериментів можна повправлятися з багатошаровими шторами, які можуть бути, як однотонними, так і кольоровими з фактурним малюнком. Необхідно пам'ятати про те, що текстиль і шпалери повинні поєднуватися зі спокійним фоном, тоді, як штори в такому випадку будуть виступати своєрідним яскравою плямою, кольоровим акцентом.

Як варіант можна розглянути і використання тканин-компаньйонів для пошиття штор, які зможуть підібрати для вас фахівці в будь-якому салоні. В такому разі не доведеться витрачати час на підбір схожих за кольором і фактурою тканин, малюнки та кольору матеріалу стануть поштовхом для польоту творчої думки.

Побувайте в  "Студія штор Олени Лавренюк", наші майстри  обов'язково запропонують цікаві ідеї по дизайну.