Ламбрекен цього виду штор нагадує пишний обсяг і надає вікну якоїсь легкості, а інтер'єру кімнати неповторну легкість. Виглядають дуже розкішно і при цьому займають мало місця. Особливість цих штор - гра світла і тіні на зібраної тканини.

Вибір тканини - сухий, що не пластичний і ламкий зразок. Саме в цьому випадку можна домогтися завзятого топорщенья всіх форм, які нагадують витончені кокетливі і забуті жіночі панталончики. Але часто використовують і тонку вуаль, органзу, портьєрні тканини середньої щільності, але бажано м'яку, не мнеться. Особливо ефектно виглядають буфи на шторах які виготовлені з тканин з блискучими поверхнями: шовк, батист, тафта, поліестер.

Модель штор з буфами приваблива невеликою витратою тканини

Для досягнення успіху бажаний коефіцієнт збірки - 2,5 або навіть 3, висота самого ламбрекену 55-65 см, а верхня монтажна стрічка повинна бути широкою, 6-8 см. Криється і шиється елементарно.

У деяких випадках для підтримки форм вимагає наповнювача (швейної паперу, синтепуха або найкраще, обрізків легкої жорсткої органзи).

Підходить для створення атмосфери затишку в спальній кімнаті, кабінеті і для дитячої (особливо для дівчинки). В останньому випадку можна прикрасити нижню оборку витонченим мереживом. А в кабінеті або кімнаті громадського, представницького значення добре виглядатиме штора-БУБ взагалі без нижній оборки. У поєднанні зі звичайними фіранками або ошатними портьєрами прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.