Штори є в практично будь-якому пристойному приміщенні. Коли заходиш до когось в гості, перше що впадає в очі, так це наявність штор, а вже потім все інше. Якщо штори з дірками або на них є пристойний шар пилу, то у людини, який побачить всю цю красу, може зіпсуватися настрій.

Крім чистоти штор, важлива і їх сполучуваність з кімнатами, в яких вони будуть висіти. Розглянемо кілька варіантів тканин для штор і їх правильне поєднання з приміщенням.

Якщо тканина має виразний малюнок і насичений колір, то вона добре підійде для штор в лікарні або інших просторих кімнат.

У кого вдома стоїть меблі етнографічного, народного характеру, або пофарбована меблі, то вам більше підійдуть штори з тканин мають строгий стилізований візерунок і глибоку рельєфну фактуру.

А ось ті, хто вважає за краще поліровані меблі з дерева, металу або шкіри, можуть сміливо використовувати фактурні тканини для штор. Їм повинна бути властива бархатистість, матовість і м'якість тону. Поєднання світлотіні з фактурними тканинами робить колір глибоким і багатим.

Для віталень, в яких повинна зберігатися певна строгість, підійдуть однотонні тканини в єдиній кольоровій палітрі зі стінами. Спальні, в яких повинна бути романтична обстановка, будуть доречні штори з пом'ятих драпірованих тканин. Вони додадуть трішки інтиму і допоможуть розслабитися.

Не варто одну кімнату обважувати великою кількістю штор. Погано змориться поєднання яскравих шпалер з рисунчатого тканинами. Підбираючи відповідні штори, пам'ятайте, що крім їх кольору, потрібно звертати увагу на характер і масштаб малюнка. Вірне поєднання малюнка штор з іншими елементами кімнати (меблями, килимами і.т.д.) зроблять приміщення затишним і незабутнім.

Бажаю удачі!