Щільна і м'яка, як шовк, вуаль - різновид тюлю. Вуаль (м'яка тюль) надзвичайно популярна у покупців завдяки великому вибору текстур, колірних рішень, малюнків і типів плетіння ниток.

Щільні однотонні тканини вуалі використовуються в інтер'єрі як самостійно, так і можуть виступати ефектним доповненням для штор з набивним малюнком (наприклад, темна вуаль або чорна вуаль). Темна вуаль, також як і її оригінальна різновид, чорна вуаль створюють неповторну атмосферу в інтер'єрі, підкреслюючи вишуканий смак господаря будинку. Вуалі також знайшли широке застосування для декорування не тільки вікон, а й стін, стель і перегородок.

Вуаль може використовуватися в якості базового фону для рісунчатих тюлів

Тюль може декоруватися різноманітними орнаментами, малюнками, візерунками ручної роботи.

Широку популярність здобули вуалі, що мають в структурі тканини нитки з гіпюру. Шовк, інтегрований в тюлеве полотно, здатний перетворити інтер'єр до невпізнання. Розмальована вуаль - ще один спосіб додати інтер'єру оригінальності. Розмальована вуаль може виступати як самостійно, так і в тандемі з однотонною портьєрою.

Довжина тюлевою вуалі в рулоні в середньому становить близько трьох метрів. Це дуже зручно при пошитті штор, якщо врахувати, що розмір вікон у всіх різний. Для того щоб вікно, декороване шторою з вуалі, набуло найбільш ефектний вигляд, необхідно брати довжину полотна в 2-3 рази перевищує довжину карниза.

Серед останніх модних тенденцій в світі штор - сітчасті вуалі, з вишитими візерунками металевої або шовковою ниткою. Не менш популярні двошарові тюль-малини на базі кольоровий вуалі.