Дитяча - це кімната, в якій ваша дитина, як правило, проводить найбільше часу: грає, відпочиває, бачить сни. Від того, які саме штори будуть знаходитися в дитячій кімнаті, багато в чому буде обумовлюватися його життєвідчування, самопочуття.

Фіранки і штори в дизайні кімнати можна зіставити з таким собі знаком оклику, що надає пропозицією обумовлене настрій і закінченість, тому варто акуратно ставитися до їх вибору. Вкрай ретельно слід ставитися до покупки фіранок і штор в дитячу.

На що варто звернути особливу увагу, купуючи штори в кімнату для дітей, щоб і ви і малюк були повністю задоволені?

Забарвлення

Вибирати колірну гамму слід виходячи із загального дизайну оформлення кімнати. Коли і стіни, і меблевий гарнітур мають м'які пастельні кольори, в цьому випадку можливо вікна прикрасити яскравими фіранками з візерунком. Для барвистого і яскравого дизайну чудово підійдуть фіранки і штори кілька пом'якшеного відтінку. Слід віддавати перевагу елементарні приємні принти або візерунки, які легше сприймаються дитиною.

Матеріал

Пам'ятайте, що діти - справжнісінькі непосиди, дуже легко зможуть залишити на шторах і фіранках сліди своєї творчості, які потім потрібно відпирати. Піклуючись про здоров'я дітей, має сенс віддавати перевагу тільки натуральні, пожежобезпечні, дуже легкі, матерії які в той же час буде легко чистити. Так само, досить потужні тканини накопичують всяку пил, яка здатна спровокувати алергію. Найкращим варіантом вважається використання льону та бавовни.

Освітлення

Ідеально, в разі якщо в кімнаті для дітей світло. Це позитивно позначиться і на душевному стані, і на самопочутті дитини. Хоча безумовно, під час денного відпочинку треба знизити потік світла. Отже прийнятно купувати набір, що включає портьєру і тюль. Щільна портьєра зможе створити достатній напівсвітло в години сну, а приємний тюль можна застосовувати в активний час.

Уява

Сучасний вибір різних компонентів для прикраси вікон вразить кожного клієнта, і ви зможете вибрати що-небудь цікаве і незвичайне для втілення своїх ідей. Не бійтеся використовувати фантазію, декоруючи вікна в кімнаті для дітей. Для дитячої можна застосовувати і прекрасні метелики, космічні мотиви, всілякі казкові персонажі. Ламбрекени, підхоплення і тримачі для фіранок, а також інші деталі прикраси здатні перетворити ваші вікна в ідеально чудовий елемент дизайну інтер'єру. Ключове, щоб це сподобалося дитині.