Правильно вибрати подушку досить складно - і буває так, що в ході використання подушки у неї виявляються деякі особливості, що тягнуть за собою незручності.

Властивості придбаної подушки, як правило, визначаються її наповнювачем. Сьогодні можна зустріти безліч наповнювачів, і зробити правильний вибір в них часом дуже і дуже складно. Втім, перед покупкою розібратися в різних видах наповнювачів має сенс. Розглянемо деякі з них більш детально.

Гусячий пух - невагомий, ніжний матеріал, активно використовується у виробництві подушок

Якщо гусячий пух оброблений ретельно і правильно, то він ніколи не викличе у людини алергії. Подушки з гусячого пуху відмінно підійдуть для тих, хто любить пишні постільні приналежності. Гусячий пух влітку створює ефект охолодження, що дозволяє спати з великим комфортом. Також, як правило, подушки з наповнювачем з гусячого пуху можуть бути піддані машинному пранні. Деяким споживачам традиційні пухові подушки не подобаються через колючих пір'їнок на їх поверхні. Тому сьогодні багато виробників приділяють саме цьому аспекту пильну увагу.

Верблюжа шерсть

Цей матеріал перейшов до групи наповнювачів подушок з суміжної області постільних речей - а саме з ковдр. Багато європейців отримали задоволення від таких подушок - адже верблюжа шерсть має безліч переваг - усунути болі в суглобах, позбутися від застуди, полегшити проблеми з опорно-руховим апаратом. Єдиний мінус подушок з наповнювачем з верблюжої вовни - їх не можна прати в пральній машині, і для їх обробки потрібна хімчистка. Верблюжі подушки володіють яскраво вираженими антибактеріальними гіпоалергенними характеристиками, за що і отримали популярність у багатьох країнах.