Для того щоб видозмінити набридли дизайн інтер'єру, зовсім не обов'язково перефарбовувати стіни або купувати нові меблі, адже для цього цілком достатньо змінити оформлення вікон, використавши нові штори з оригінальним стилістичним рішенням.

Застосування оновленого текстилю, освіжить сприйняття простору приміщення і внесе в дизайн інтер'єру новий погляд.

Штори подібні хвилях опускається на берег, можуть вишукано спадати на ваші вікна, при чому рекомендується використовувати три шари штор, де можливо поєднувати тканинні полотна різні по колірних відтінків, але гармонійно поєднується, а одне з полотен слід зробити світлонепроникним, яке при бажанні створить в приміщенні напівтемрява. Використання подібних багатошарових штор, вимагає декількох карнизів, штангових конструкцій на які при використанні декоративних двосторонніх елементів, кріпляться штори.

Якщо ваш інтер'єр виконаний в східній стилістиці, на вікнах будуть більш доречні розсувні панелі з легкої, напівпрозорої тканини. Подібні панелі в основному виготовляються на замовлення і залежать від простору навколишнього вікно, а так само від розмірів віконної конструкції. При використанні віконних панелей, можливо захистити приміщення від попадання прямих сонячний променів або ж повністю його затемнити, але при цьому, кімната залишиться достатньо освітленою для комфортного перебування в ній.

Найчастіше вікна сучасних квартир виходять на стіни сусідніх будинків або ж на безсторонню будівництво, а при розташуванні вікон на сонячній стороні, їх постійно заливає світло. У подібних випадках можуть стати в нагоді фотошпалери, які наклеюють на полотно з деревинноволокнисті плити складається з двох стулок, які при необхідності можна відчинити, а крім цього, можливо скористатися звичайною римської шторою, що підходить для похилих мансардних вікон.

Штори конструктор можливо виготовити самостійно, для чого взяти відрізи матерії, з яких вирізати рівні квадрати і зшити між собою методом печворк. Після чого слід зробити отвори для кілець, за допомогою яких, штори будуть кріпиться до штанги.

Якщо сонячне літо не за горами, а набридле штори наводять лише тугу, то використовуючи по максимуму свою уяву можливо виготовити нові. Для чого слід придбати текстиль смарагдового або ніжного блакитного кольору, відшукати всілякі дари моря у вигляді черепашок, камінчик або бісеру, в яких провести отвори і пришити до нової шторі по периметру або ж в певних кутах. Ось так за порівняно короткий час, маючи лише фантазію і мінімальні кошти, можливо створити унікальні штори гармоніюють з основним стилем інтер'єру.