Вибір якісної подушки для всієї родини може виявитися великою проблемою для домогосподарки в наш час, оскільки спостерігається багато різноманітних самих різних видів і типів подушок, серед яких і потрібно вибрати правильний варіант.

Насамперед потрібно звертати увагу на дизайн подушки

Ідеальною формою буде вважатися квадрат, який укладається плазом. Використовувати подушку «на попа» не рекомендується - голова і шия повинні бути в нічний час строго в горизонтальній позиції. Тільки в цьому випадку яремна вена НЕ буде здавлюватися - спокійний сон буде гарантованим справою.

Якщо були проблеми по частині шийної частини хребта, розумно звернути увагу на ортопедичні подушки, які мають в своєму дизайні цілих два валика - великий валик використовується для плечей, тоді як маленький - безпосередньо для голови.

Вибираючи подушку, важливо звертати увагу на її наповнювач

Якщо потрібен якомога жорсткіший наповнювач, важливо звертати увагу на бавовняне волокно, яке забезпечує необхідну жорсткість і висоту (не більше 10 см) подушки. Якщо навіть така подушка і матиме нерівний наповнювач, то його можна знову зібрати, використовуючи дерев'яну качалку з кухні ...

Коли для сім'ї потрібно більше м'яка подушка, розумно звернути погляд у бік пір'яних моделей. Але перо обов'язково повинно використовуватися від водоплавних птахів - гусей, гаг і качок. Тільки в цьому випадку перо буде відрізнятися належної пружністю і відмінними водовідштовхувальними здібностями.

В останні роки в більшості сімей надзвичайною популярністю стали користуватися подушки і з синтетичним наповнювачем. Справжнім лідером тут вважається синтепон, що відрізняється незвичайною м'якістю, легкістю і відмінними експлуатаційними властивостями - подушки з синтепону можна прати і сушити в пральній машині!

Як вибрати подушку

Але синтепон з роками має неприємну властивість звалюватися. В цьому випадку розумно відразу купувати подушки з наповнювачем з холлофайбер або камфорелі, які відрізняються надзвичайно довгим ресурсом експлуатації. Більш того, якщо вибрати гранульований холлофайбер, то пружність подушки виявиться на найвищому рівні. Єдиний недолік гранульованого холлофайбера - це здатність кілька порипувати, яка далі зникає з подальшим використання подушки в родині ...