Ну що ж, ремонт в розпалі, всі дизайнерські задумки повільно, але вірно втілюються в життя і здається, залишилася сама малість - вікна. А якщо бути конкретніше щось не самі вікна, а штори. Погодьтеся, штори, мабуть, найголовніша складова в обробці будь-якої кімнати.

Правильно підібрані штори відтіняють і прикрасять будь-які меблі, шпалери, та й просто залучать і порадують погляд.

Вибір штор справа не проста

Але дотримуючись певних правил, зробити це набагато легше. Головне, це сполучуваність штор з іншою обробкою і стилем кімнати. Для створення ідеального приміщення всі предмети інтер'єру повинні бути витримані в одному стилі. Пам'ятайте, класичний стиль прекрасно доповнять важкі насиченого кольору штора, тоді як авангарду просто необхідні пишність і примхливість. Популярний, нині стиль хай-тек диктує стримані і прямі лінії в усьому інтер'єрі, в тому числі і забарвленням тканин для штор. Найбільш виграшне поєднання штор і шпалер не тільки за кольором, але і за фактурою. За допомогою штор ніжних пастельних тонів кімнату можна освіжити, додати світла і простору. Прекрасно якщо візерунок штор повторюється в інших предметах інтер'єру: меблів, диванних подушках, м'яких стільцях. Сьогодні все частіше використовують штори для створення окремих зон в різних приміщеннях. Такі невагомі перегородки можна використовувати в дизайні будь-якої кімнати.

Найскладніше вибрати штори для дитячої кімнати

Вони повинні бути багатофункціональними і в той же час красивими. Штори для дитячої повинні в разі потреби затемнювати або пропускати світло в приміщення, легко стиратися і прасується. Прийнятним варіантом будуть римські штори. Головне не захоплюватися занадто яскравими і контрастними кольорами. Зробити спальню ідеальним місцем для відпочинку можна за допомогою неяскравих щільних штор. Легкі, короткі штори відмінний вибір для кухні. Правильно підібрані штори для кухні є продовженням і доповненням всього інтер'єру. Довжина до підвіконня позбавить штори від зайвих забруднень і додаткового догляду за ними. У будь-якому випадку вибирати штори, як і всі предмети інтер'єру, слід виходячи зі смакових пристрастей господаря і його сім'ї.