Питання про те, на що краще за все повісити штори хвилює всіх. Адже від цього залежить наскільки складно або просто, вам потім буде їх знімати для прання.

Гачки втягаються в основу карниза

Вони дуже зручні для використання, не викличуть у вас ніяких складнощів. Але є один мінус в тому, що вам необхідно буде пришити петлі до штори, щоб було, на що їх повісити. Щоб уникнути цієї трати часу, пришити шторно стрічку по верхньому краю.

Зажими

Вони регулюються по всій довжині штори, дозволяючи вам підігнути їх на стільки, як необхідно. Це явний плюс для держателя штор, але є і мінуси. Вони полягають в тому, що затискачі не витримують важких тканин і їх дуже важко закріплювати на самій перекладині. Вони можуть не ховатися, що додасть неохайний вигляд вашого вікна. Також затискачі іржавіють через те, що вони металеві.

Дуже зручно використовувати кільця, які прекрасно ковзають по карнизу

Але все одно, для кілець необхідно купувати затискачі і гачки. Звичайно, гачки будуть краще виглядати, якщо вони прозорі. Так вони будуть непомітні на карнизі.

Є спеціальні гачки, які представлені у вигляді металевого отвори зверху. Вони протягуються через круглий карниз. Вони ідеально підходять для щільних і важких штор. Це, що стосовно металевих люверсів. Для пластикових отворів підійдуть легкі тканини. Є невелика відмінність люверсов.

Пластикові встановлюються самостійно, за вашим бажанням їх можна зняти або надіти знову. Якщо ви вирішили, що в якості кріплення штор будете використовувати люверси, то необхідно додатково встановити спеціальну і ущільнюючу стрічку.

Пам'ятайте кілька простих правил. Якщо ви вибрали гачки або затиски, то вам потрібно звернути увагу на те, щоб вони добре їздили по карнизу. Інакше, вам доведеться весь час рухати штори, смикаючи їх. Це може привести до того, що вам не уникнути постійного зіскакування тканини з кріплень.