Всі ми любимо красиво одягатися і носити модний одяг, проте мода на інтер'єр і його прикраси теж не стоїть на місці. Як же в цьому різноманітті зберегти індивідуальність і додати оригінальність домашньому декору?

У цьому вам допоможуть штори, зшиті своїми руками, а значить, ідеально підходять до вашого інтер'єру і розмірами ваших вікон.

Мода на жалюзі канула в лету вже кілька років тому, і класичні домашні штори знову відроджуються в наших будинках. Стиль ретро в інтер'єрі як ніколи актуальний і нічого не зможе підкреслити його краще, ніж класичні традиційні штори на вікнах.

Щоб ваше вікно виглядало особливо стильно, варто спробувати об'єднати в один образ класику і сучасні напрямки в дизайні штор

Наприклад, класичні завіси і модні рулонні штори складуть прекрасний дует для вашого вікна. Що вже говорити про практичність такого поєднання!

І так, рішення прийнято: геть магазинні стандартні варіанти, будемо творити свій віконний інтер'єр самостійно. З чого ж почати? Найоптимальнішим варіантом для новачка послужить дизайн класичних штор. Однак класичні - не означає прості. Цей вид штор називають так не тому, що їх пошив елементарний, а тому що з'явилися і стали популярні вони на початку епохи класицизму в кінці вісімнадцятого століття. Строгі форми і витончені деталі повертають нас у часи античності і гармонують з будь-якими сучасним інтер'єром.

Наприклад, якщо ваше вікно нестандартної форми, то не варто залучати до нього увагу ще більш оригінальними шторами. Використання класики в такому випадку лише підкреслить смак дизайнера і авторський стиль. Те ж рішення допоможе приховати непрезентабельний віконну раму і похибки маляра при фарбуванні вікна. Вам варто лише вибрати штори, що гармоніюють за кольором з кольором стін, і весь акцент переміститься на них.

Головне при пошитті штор - це вибір тканини. Ви можете звернутися до досвіду традицій і вибрати парчу, шовк або органзу, а може навіть оксамит, а можете вибрати не зовсім звичайну фактуру: під шкіру, під хутро. Такий варіант буде дуже цікаво виглядати з тюлем. Свобода творчості і сміливість вибору в цьому питанні - запорука успіху.

Потім слід підібрати відповідні декоративні елементи: різноманітні шнури, тасьми, рюші - все, що ви будете вважати доречним в ваших дизайнерських рішеннях. Але не забувайте про почуття міри.

Подумайте і про драпіровці. За допомогою шторної стрічки можна заздалегідь закласти необхідні складки і це полегшить вам роботу. А далі справа залишається тільки за вашою фантазією - сміливо творите і радуйте гостей і близьких оригінальними оформленнями вікон.