Якщо ви хочете придбати карниз для кухні або їдальні, то для цього чудово підійде металевий карниз. Адже такий карниз може чудово поєднуватися з кухонним інтер'єром.

В основному всі металеві карнизи останнім часом виконують з товстого дроту, на яку кріпляться штори. Такі карнизи ще не рідко називають «струнними». А штори можуть кріпитися або на широкі петлі, або на кільця, зроблені з металу. Тюль не прийнято вішати на такі карнизи.

Металеві карнизи виконують з міцного металу.

Такими металами можуть бути латунь, алюміній, сталь. Такі метали можуть витримати навіть найважчі штори. Прикрасити такі карнизи можуть технічний стиль або авангард. А для кімнат класичних або старовинних використовують дерев'яний карниз.

Основною фішкою таких карнизів є дерев'яні наконечники, у вигляді стріл, завитків, фігурками тварин і т. Д.

Якщо використовувати ковані елементи, то карниз стає схожий на ціле винахід мистецтва. Металеві карнизи прекрасно поєднуються з камінням, пластиком, різаним деревом. Від однієї, до трьох струн можуть містити ковані карнизи. Ви так само можете вибирати на свій смак прищіпки, гачки, кільця - кріплення для штор. За кольором ви можете вибрати абсолютно будь-які штори.