Кожен з нас рано чи пізно задавав собі питання, як з'явилися гардини, є частиною інтер'єру практично кожного приміщення. Відомо лише, що це елемент текстильного інтер'єру, який виконує цілий ряд функцій.

Перш, ніж заглибитися в поняття цього слово, необхідно знати ази походження гардини і те, що вона з себе представляє.

Гардіна - це легке полотно, яке може бути абсолютно прозорим або практично прозорим

Вони застосовуються, як основний тюль на вікні, як фон красивих портьєр або штор. Також їх можна використовувати, як самостійний елемент в дизайні вікна.

Типи гардин бувають різні. Їх можна зшити під старовину, щоб вони навіювали приємні спогади дитинства або зробити ультрасучасними. Якщо ви любите стиль авангард, то створіть їх за фактурою цього стилю. Можна зшити класичні гардини або повністю відповідають сучасним віянням моди.

Як правило, їх вибирають з незвичайним малюнком, щоб додати вікну якусь загадковість і неординарну красу. Її ніби хочеться завжди помацати, настільки вона прозора і легка. Тонка тканина вислизає з рук і, здається, ніби вона розчиняється.

Гардини дуже привертають увагу

Ви зможете вибрати для себе будь-який малюнок. Найбільш краще виглядає дрібний малюнок, а за якістю найкраща німецька фірма, яка виробляє даний вид тканини. Німці роблять малюнки великими, а ось італійці віддають перевагу більш дрібні візерунку. Безумовно, що це виглядає просто неймовірно красиво.

Існує вид гардин, які називаються Бременські. Вони виконані з тонкого шовку. Ніяких візерунків, малюнків, що дуже притягує. На такі штори хочеться дивитися нескінченно.

Без гардин інтер'єр виглядає незакінчений, навіть трохи порожньо. Тому правильно підбирайте собі гардини, щоб вони оживили ваші вікна.