Робота - для багатьох це не просто частина життя, це майже все життя. Ми проводимо в офісах майже цілий день, приходячи на світанку і йдучи затемна. Але, робота роботою, а комфорт поки ще ніхто не відміняв.

І хто сказав, що в офісі не повинно бути обстановки, яка буде не просто функціональної, а зможе подарувати спокій, впевненість і зручною для всіх офісних мешканців?

 

Робоча атмосфера допомагає зосередитися, відволіктися від особистих переживань і зайвих думок, але вона ні в якому разі не повинна бути нудною. Погодьтеся, що приїлися вертикальні жалюзі безликого білого кольору давно перестали бути джерелом ідей і натхнення, пора вже змінити цю офісну рутину на щось більш вартісне і живе.

Звичайно, багато що залежить від того, чим конкретно займається та чи інша компанія і, тим не менш, варто більш творчо підходити до вибору текстилю, навіть якщо ваші співробітники цілий день гіпнотизують монітори комп'ютерів, не звертаючи уваги на навколишній світ.

 

Постарайтеся знайти цікаву комбінацію, наприклад, рулонні штори і портьєрні тканини або легку органзу і кольорові жалюзі

Підбирайте кольору таким чином, щоб вони стимулювали, але не дратували. Не варто використовувати агресивні яскраві кольори. На роботі ми часто перебуваємо в стані стресу і напруги, відволікатися на яскраво червоні штори, стимулюючи і без того напружених психіку - не найкраще рішення.

Добре виглядає поєднання темних важких светонепроніцаемих і світлих рулонних штор. Воно не тільки красиво, але і функціонально, особливо якщо в розпал дня вам раптово знадобитися влаштувати в кабінеті ніч, щоб переглянути відеоматеріали або слайди. Проблеми можуть виникнути, якщо в офісі високі стелі і великі вікна - для того, щоб закрити штори в цьому випадку знадобиться зусилля. Щоб позбавити себе від необхідності стрибати по столах і стільцях, закріпіть штори на електрокерованих карнизі. Так ви зможете закрити штори, навіть не встаючи з крісла.

 

До речі, офіс - приміщення публічне. У робочий час через нього проходить багато народу: і клієнти, і партнери, і колеги з інших відділів, тому можна сказати, що його обстановка в цілому і штори зокрема - це важлива іміджева складова вашої компанії. Не забудьте, що зустрічають у нас все-таки по одягу, а якщо вона не справляє належного враження, до оцінки розумових здібностей справа може так і не дійти.

Створюйте в робочому приміщенні атмосферу, в якій буде комфортно не тільки вам, але і всім, хто заходитиме в ваш офіс протягом дня.