Після ремонту в квартирі і оновлення основного інтер'єру варто оновити і штори, які зможуть надати закінченість образу будинку і додати в нього трохи затишку. При виборі штор варто пам'ятати, що вони повинні лише доповнювати основний стиль, в якому була виконана кімната, і повністю йому супроводжувати, в доповненні інших елементів, таких як меблі і побутова техніка.

Вірно, підібраний колір штор і їх візерунок, можуть вигідно підкреслити особливості і гідності стилю і характеру кімнати, і при цьому чудово приховати недоліки планування, трохи візуально змінити самі пропорції і можливо навіть розмір кімнати, а в доповненні до цього додати інтер'єру завершальний акорд.

Перед вибором штор варто уважно проаналізувати приміщення, в якому вони будуть розташовуватися, дуже важливо правильно підібрати і узгодити колір, структуру тканини і її візерунок. Все це повинно бути точно погоджена з повною обстановкою інтер'єру приміщення. Колір як відомо не тільки може створити гармонійну обстановку а й впливати на сприйняття людей, а так само регулює освітленість кімнати. Якщо основною метою зміни інтер'єру в кімнаті є недолік сонячного світла і штучного освітлення, або простору, то варто вибирати штори з легкої, класичного типу, тканини для оформлення вікон. Так само бажано, щоб тканина була виконана в світлих тонах. Навпаки якщо ж кімната велика і має безліч вільного простору варто звернутися до штор з щільної тканини вони створять ефект тепла, зможуть підтримати загальну стилістичну обстановку і принесуть затишок в кімнату.

 

 Особлива педантичність повинна проявитися при виборі кольору для штор, так як колір впливає на багато аспектів в інтер'єрі. Вибираючи певну колірну гамму, слід серйозно задуматися про те, наскільки приємно буде дивитися на обраний колір при денному і штучному освітленні і наскільки велика буде різниця в кольорі при різному освітленні. Багато людей при виборі штор роблять дуже поширену помилку, підбираючи штори в тон до кольору стін, але такого робити категорично не варто, так як це призведе до злиття кольору і зробить кімнату бляклої і непривітно. Для того щоб цього не відбувалося потрібно вибрати штори на тон світліше або темніше, а можливо і зовсім іншого кольору відповідного за колірним рішенням кімнати але контрастному по відношенню до стін.

Дуже часто багато хто вважає що штори, що мають однотонну кольорову структуру, виглядають нудно і невиразно, але це не так. З огляду на, що індустрія виробництва тканини, не ходить колами і не стоїть на місці, можна легко підібрати цікаві за фактурою однотонні штори, які б підходили до загального стилю в інтер'єрі і надавали особливу родзинку кімнаті.