Роблячи ремонт, не можна залишати без уваги дрібних деталей, таких як ручки, розетки, плінтуси і, звичайно ж, карнизи, від яких залежить практичне оформлення вікна.

Зараз в моду увійшли карнизи з електроприводом. Користуються вони популярністю через свою практичності і простоти в управлінні, також вони надають комфорту і затишку оселі. За допомогою таких карнизів проблема з зашторюванням вікон пропаде сама собою. При яскравому світлі або в конкретний час штори автоматично будуть закриватися або відкриватися.

Дизайн карнизів з електроприводом розробляють за вашим ескізом, впораються вони з шторами будь-якої ваги, а харчування механізмів коливається від 24 до 220 Вольт.

Якщо у вас класичні штори, вам підійде розсувні система карнизів, яку можна встановити самостійно. Вся система вже зібрана в один комплект, її просто потрібно включити в розетку. Якщо у вас рулонні штори, вам потрібні карнизи з підйомним механізмом. Система елементів приладу більш складна, ніж попередня. Установку краще проводити після консультації.

У будь-якому випадку, якщо ви любитель комфорту і краси, то вам варто звернути увагу на карнизи з електроприводом.