Найчастіше саме пожежна безпека стає основною вимогою, яке пред'являються до складських, промислових, виробничих об'єктів. Якщо на об'єкті виникла пожежа, то основним завданням стає локалізація вогню і прагнення всіма силами уникнути жертв. Найкращий варіант вирішення подібних завдань - протипожежні штори.

Різні компанії виконують проектування і подальше виготовлення протипожежних штор з різною вогнестійкістю і з наявністю системи зрошення (за допомогою такої системи можна знизити збиток, що наноситься пожежею, забезпечивши герметичність закривається отвору).

Знайти протипожежні штори з високоякісного вогнетривкого матеріалу з оптимальними характеристиками не так просто. Ще складніше знайти компанію, яка забезпечить виконання замовлення в найкоротші терміни, запропонує супутні послуги (монтаж протипожежних штор, інтеграція протипожежної перешкоди в єдину систему боротьби з пожежею і т. П.).

Ще одним ефективним варіантом боротьби з пожежею стають протидимні штори. Вони часто використовуються на тих об'єктах, де працює велика кількість співробітників - вони запобігають поширенню продуктів горіння, шкідливих газів, дозволяють ефективно евакуювати людей, забезпечити до точки пожежі доступ пожежників.

Так що можна замовити димозахисні протипожежні штори, ідеально відповідні існуючим нормам і стандартам.