Дуже модно в наш час драпірування вікон. Сучасні дизайнери про це знаю практично все. Відрізняються римські штори тим, що вони піднімаються, завдяки шнурах. Вони простягаються через кільця і ​​мають однакові інтервали.

Вони мають різні підвиди: французькі, австрійські, англійські та інші. Їх дуже зручно можна скласти тугими щільними складками, так як вони виконані прісборенним прямокутником. Розміщуються такі вироби по вертикалі. Виготовляти такі штори можуть тільки фахівці, складність технології роблять їх неповторними.

Чому необхідно вибрати римські штори?

Все дуже просто, вони дуже вишукано виглядають на вікнах замовника. Неповторність, авангард, ось запорука успіху поважаючого себе замовника. Вони також вимагають менше вихідного матеріалу, економні і неповторні. Закривають римські штори вікно тільки до підвіконня, не заважаючи під час опалювального сезону проходу в кімнату теплого повітря від радіаторів. Це рівні шматки матеріалу, які можуть маскувати нерівності і робити приміщення більш, пропорційним. Такими шторами зачиняють дверні прорізи, двері балконів і звичайно вікна. Вони практично універсальні у використанні. Головне щоб покупець правильно вибрав текстуру тканини. У нашому сучасному світі можна замовити дизайнерам унікальні нема на що несхожі штори, з вишивкою, розписом або орнаментом. Тут буде важливий колір, фактура, дизайн. Наприклад, чорний оксамит підійде до класичного стилю, а яскравий орнамент до авангардного веселому яскравому стилю. Чим дорожче і якісніше тканину, тим простіше вона в крої. Виробники представляють своїм покупцям, величезний вибір тканин на самий неповторний смак клієнта. Це металізовані, вовняні, ворсисті і інші матеріали. Для таких складних за фактурою тканин ідеально підійде римський крій. У дизайні функціональність і стиль йдуть рука об руку. Якщо виконати замовлення з білою або прозорої тканини, то в кімнаті завжди буде світло, а якщо клієнт віддає перевагу більш щільну тканину і менш яскраві кольори, то тоді світ зовсім буде проникати в приміщення. У наш час існує мода і для вікон і кожен вирішує, що йому до душі. Римські штори це швидше дух заходу, який дійшов і до самих екстравагантних клієнтів. Якщо замовник хоче оформити свій інтер'єр в класичному стилі, тут йому не обійтися без римських штор. Зберігся даний дизайн ще з часів стародавнього Риму.