Тафта є тканиною високого класу і, як правило, зіткана з шовку. Тафта часто використовується в виготовленні штор, бальних і весільних суконь. Вона завжди була фаворитом серед більшості багатих людей в світі.

Якщо ви шукайте не дорогі штори для вікон вашого будинку, то тафта, можливо, не найкращий варіант. Однак якщо ви шукаєте розкішні штори, які зможуть додати елегантності в будь-яку кімнату вашого будинку і будуть виглядати красиво протягом багатьох років, то штори з тафти можуть бути підходящим варіантом для вас.

Штори з даної тканини підходять для будь-якого інтер'єру. Тафта дійсно може бути, як глазур на пирозі, коли справа доходить до прикраси вікна вашої кімнати.

Є менш дешеві варіанти штор з тафти, які зазвичай зіткані з синтетичних матеріалів. В цілому вони будуть стояти дешевше, але не завжди будуть мати таку ж красою, як блискучі шовкові штори з тафти.

Ви зможете знайти різні кольори, стилі та розміри волокон тафти, використовуваної для штор.

Штори з шовкової тафти

Як згадувалося вище, не вся тафта зроблена з шовку. Хоча найбільш помітна різниця буде в ціні, іноді блиск штор з шовкової тафти може бути втрачений, коли в її виробництві використовуються синтетичні волокна.

Не має значення, якого кольору та дизайну штори з шовкової тафти, вони завжди будуть забезпечувати елегантність в будь-якому стилі декорування будинку. Шовкова тафта може гарно виглядати як штор для еркера або надавати елегантності вашій кухні у вигляді стильного балдахіна. Тафта також може відмінно затьмарювати сонячні місця в спальні.

Будьте уважні при виборі тафти з шовку для ванної кімнати, так як це може бути не доцільно, якщо в приміщенні недостатня кількість циркуляції повітря. Через органічної природи шовкової тафти, вологе повітря може накопичуватися в цвіль.

Штори з драпірованої тафти

Ще одним чудовим рішенням для прикраси вікон вашого будинку, є штори з драпірованої тафти. Не має значення те, що у вас традиційний дизайн будинку або сучасний, бо драпірування завжди додає натяк на аристократичний шик в будинку. Для будинку в вікторіанському або іншому історичному стилі, ви завжди зможете підібрати драпіровані тафту на вікна з додаванням атласною смуги. Смуга шикарного атласу завжди чудово прикрасить драпіровані штори і для сучасного дизайну будинку.

Штори з чорної тафти

Чорна тафта може бути чудовим варіантом для вашого будинку, особливо якщо у вас виникли проблеми з вибором кольору штор для вікон. Чорний - це нейтральний колір. Чи підійдуть вашому будинку штори з чорної тафти, залежить від стилю його інтер'єру. Наприклад, в будинку з пастельними нейтральними відтінками або сміливими квітами на стінах, штори з чорної тафти будуть виглядати фантастично. Також можна створити класичне поєднання білих стін з чорними шторами. Чорна тафта доступна в широкому асортименті розмірів і стилів, щоб підійти для будь-якого будинку.